Highlights campagne loonverschil

Wat zijn de highlights van deze week? VNO-NCW houdt een loonverschil stelling voor aan haar leden. En ook Daphne Bunskoek steunt onze campagne en spreekt een radiospot in. Lees het hier en bekijk het filmpje achter de schermen.

Lunch-poll van VNO-NCW

VNO-NCW houdt een lunch-poll onder haar leden via haar opinieblad Forum. Je kunt online je mening geven over de stelling: Werkgevers zijn al jaren goedkoop uit met vrouwen? Eens of oneens.

Een vrouw loopt in een werkend leven gemiddeld 3 ton aan inkomsten mis. Jannet Vaessen, algemeen-directeur van WOMEN Inc., roept werkgevers, overheid én vrouwen op daar wat aan te doen. 'Dit is echt niet meer van deze tijd'.

Tussenstand: 77,14% zijn het eens. Je kunt nog steeds stemmen via: http://adobe.ly/1gccFsB Doen!
 

 

Achter de schermen met Daphne Bunskoek

Daphne Bunskoek support onze campagne en heeft samen met WOMEN Inc. en KesselsKramer in een knusse studio een radiocommercial opgenomen.

Bekijk hier het filmpje achter de schermen met Daphne Bunskoek:
 

Ook met een leuke #loonverschillie support zij ons.
 

Heb jij al je eigen #loonverschillie gemaakt om te laten zien dat jij ook loonverschil niet meer van deze tijd vindt?

Upload nu je foto hier via de campagnepagina

 

Gerelateerde artikelen

Zoeken

Voer uw zoektermen in om de gewenste informatie te vinden.

Help mee de positie van vrouwen in Nederland te verbeteren

Doe mee. Maak er op jouw manier een punt van. Doneer, kom in actie of deel ons werk.
Wat je ook kiest, samen maken we het verschil. Voor alle vrouwen in Nederland. Dankjewel.

Help mee de positie van vrouwen te verbeteren

Dankzij jouw steun kunnen we het systeem aanpakken. Zo doen we nieuw onderzoek, voeren we campagnes en spreken we de politiek aan.